Hakkımızda

TAYFUR SU SİSTEMLERİ TEK. MÜH.SAN ve TİC. 2004 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamız sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla PROJE, KURULUM, İŞLETME ve BAKIM aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahiptir. Sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, teknik destek, malzeme satışı, danışmanlık hizmetleri konularındaki deneyimlerimiz ve kalitemiz güvenilirliğimizin en büyük kanıtıdır. Dünyaca ünlü markaların ithalatını yapan ve projelerinde özenle kullanan firmamız aynı zamanda kendi üretimi olan TYPHOON markalı Kaplin ve Kilitli Bağlantı Ekipmanları ile hem iç hem de dış piyasada güçlü bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

TAYFUR SU SİSTEMLERİ A.Ş. , hazırladığı projeleri kaliteyi ve ekonomikliği esas tutarak kısa zamanda uygulanabilir ve kullanılabilir hale getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Her zaman aldığımız sorumluluklar, müşterilerimizin istek ve beklentilerinin doğru, güvenilir ve zamanında olması; Verimliliği ve rekabet gücünü dönüştüren ulusal ve uluslararası pazarlarda sinerji sunmayı amaçlayan bir şirket olmak …

Vizyonumuz

Sektörde lider, yenilikçi, güçlü ve saygın bir kuruluş olmak.

2018 | Tayfur Su Sistemleri A.Ş.